Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

Multimediálne rádiá pre kľudnú cestu na dovolenku
Multimediálne rádiá
Originál multimediálne rádiá podľa značiek

V dňoch od 01.07 do 10.07.2017 máme celofiremnú dovolenku

Objednávky na tovar, ktorý máme skladom, zaslané do 29.06. 2017, budú vybavené. Ostatné objednávky vybavíme po 10.07.2017. Ďakujeme za pochopenie a želáme všetkým príjemné leto.

Kamery

Spôsob zobrazenia

Semac 510 otočná IP WIFI kamera

Semac 510 otočná IP WIFI kamera

Bezpečnostná kamera Semac- Optex 510 pripojiteľná do siete pomocou klasického sieťového kábla alebo cez WiFi ,umožňujúce sledovať ľubovoľné miesto pomocou vašeho PC alebo cez váš mobil.

Obj. číslo:
TVSNR-02269
59,90 €
Bezpečnostná IP kamera ABUS WLAN

Bezpečnostná IP kamera ABUS WLAN

Univerzálna bezpečnostná IP kamera so vstavanou klasickou aj bezdrôtovou sieťou Wi-Fi 802.11b/g/n, vybavená podporou technológie ABUS Germany , čo je najjednoduchší spôsob monitorovania objektov z ľubovoľného miesta pomocou vašeho mobilu , tabletu alebo PC.

Obj. číslo:
TVSNR-02398
39,90 €

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely, konvertory

Novinky e-mailom

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky