Články o satelitnej technike

Video návod Octagon SF 918 HD

Video návod Octagon SF 918 HD

Video návod k satelitnému prijímaču Octagon SF 918 HD. Nový elegantný satelitný digitálny HDTV prijímač pre Sat-TV. Octagon SF 918 HD disponuje výkonným procesorom (CPU) s taktovacou frekvenciou 1GHz, kapacitou 10-tisíc programových miest pre uloženie televíznych alebo rádio staníc, či 2 slotmi a vstavanou Conax čítačkou kariet. Taktiež ponúka prvotriedny príjem vďaka LG tuneru, 32-bitový procesor a 400 MB interná pracovná pamäť.

Video Q box HD

Video Q box HD

Digitálny satelitný prijímač Q Box HD, postavený na procesore Sti, používa operačný systém Linux + Enigmu 2. Qbox je DVBS2 set top box s vysokým rozlíšením: (1080i, 720p, 480p/576p, 480i/576i). Má TFT displej 2,2" so 65.536 farbami, môžete si vybrať aj ľubovoľnú farbu displeja alebo písmen. Na prednom paneli nájdete 2 CI sloty a 2 čítačky kariet. Box používa 3 tunery (2x sat + DVB-T alebo kábel) s neobmedzeným počtom úložených programov.

Video Vantage HD-8000 S

Video Vantage HD-8000 S

Video o satelitnom prijímači Vantage HD-8000 S. Vantage HD-8000 S + Pipeline HD 500GB + Aktívne chladenie. Nový perfektne vybavený HD satelitný prijímač s dvoma DVB-S2 tunermi (twin tuner) a s možnosťou PVR nahrávania na interný alebo externý HDD.

Video Satelitný prijímač Edison Argus mini SAT ip

Video Satelitný prijímač Edison Argus mini SAT ip

Vynikajúci HDTV satelitný prijímač - kvalita a spoľahlivosť. Spotreba len 0,8 wattu v pohotovostnom režime, 2 čítačky kariet UNI, 2 CI sloty. Prvotriedny VFD displej, vynikajúce PVR funkcie EDIVISION program inštruktor. HDTV pre všetkých - s mini argus IP ste pripravený na super HDTV televíziu.

 

 

 

Novinka prijímač Octagon SF 918 HD

Novinka prijímač Octagon SF 918 HD

Octagon SF 918 HD je satelitný prijímač, ktorý je schopný prijímať programy v štandartnom aj vysokom (HDTV) rozlíšení. Veľmi zaujímavá je aj cena týchto prijímačov. Octagon SF 918 HD podporuje aj funkciu PVR ak má pripojený pevný disk k eSATA konektoru.
Novinka Vantage HD-8000 S

Novinka Vantage HD-8000 S

Satelitný prijímač značky Vantage nie je nutný nijak zvlášť predstavovať. Horúca novinka tohto výrobcu je model Vantage HD 8000 S. Tento satelitný prijímač je súčasná vlajková loď firmy Vantage. Jedná sa o špičkový high end satelitný prijímač, ktorý vychádza práve z modelu Vantage HD-7100 S a je schopný prijímať programy v štandardnom i vysokom rozlíšení.


Satelitný prijímač OPENBOX X-820 CI

Satelitný prijímač OPENBOX X-820 CI

Digitálne satelitné prijímače Openbox patria do kategórie lacnejších satelitných set top boxov. Pod obchodnou značkou Openbox vidíme na trhu viacej druhov digitálnych satelitných prijímačov. Tieto prijímače môžete vidieť aj s názvami Koscom, SAB, Redion.
Digitálny satelitný prijímač Dreambox DM 500-S

Digitálny satelitný prijímač Dreambox DM 500-S

Digitálny satelitný prijímač Dreambox DM 500-S, rozmermi môžeme zaradiť do kategórie miniatúrnych prístrojov, zato však svojou výbavou a schopnosťami sa môže chváliť podobne ako jeho väčší firemní kolegovia, pretože to podstatné, čo z Dreamboxu urobilo pojem, ponúka aj tento model. Konkrétne je to integrovaný 250 MHz IBM PowerPC procesor a operačný systém Linux.
Media Vision ponúka platenú satelinú TV

Media Vision ponúka platenú satelinú TV

Spoločnosti GITAL, s.r.o. a Media Vision s.r.o. oznamujú zahájenie spolupráce v ponuke platenej českej a slovenskej satelitnej televízie. Od 1.10. 2008 začala spoločnosť Media Vision s.r.o. ponúkať platenú českú a slovenskú satelitnú TV na kartách GITAL, ktoré budú zároveň dodávať do obchodnej siete.

Show Box S-300 PVR Platinum

Show Box S-300 PVR Platinum

Na trhu sa objavuje nový digitálny satelitný prijímač Show Box S-300 PVR Platinum od výrobcu klasického OpenBoxu. Show Box S-300 má jednu UNI - čítačku podporujúcu SW MultiCAS. Na trhu sa čoskoro objaví aj verzia Combo pre príjem DVB-T signálu S-600 naviac aj s CI slotom.

 

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky