Články o satelitnej technike

Satelitný prijímač Openbox X-810

Satelitný prijímač Openbox X-810

Ukrajinská firma SAT Sistems prišla nedávno na trh z novým satelitný prijímačom Openbox X-810. Tento satelitný prijímač vychádza z osvedčeného modelu X-820CI s ktorým boli užívatelia doteraz veľmi spokojný.

Pozrite si Argus mini SAT ip

Pozrite si Argus mini SAT ip

Pozrite si Argus mini SAT ip zo všetkých strán. Vynikajúci HDTV satelitný prijímač - kvalita a spoľahlivosť. Spotreba len 0,8 wattu v pohotovostnom režime, 2 čítačky kariet UNI, 2 CI sloty. Prvotriedny VFD displej, vynikajúce PVR funkcie EDIVISION program inštruktor. HDTV pre všetkých - s mini argus IP ste pripravený na super HDTV televíziu.

Satelitný prijímač Ferguson Ariva 200 Combo

Satelitný prijímač Ferguson Ariva 200 Combo

Satelitný prijímač Ferguson Ariva 200 Combo je tou najlacnejšou alternatívou medzi kvalitnými satelitnými prijímačmi. Vďaka skvelému rozlíšeniu vám Ferguson Ariva 200 Combo prinesie vysoko kvalitný obraz nielen v HD ale aj SD kvalite.

Čo je DVB-T

Čo je DVB-T

DVB-T (Digital Video Broadcasting - Terrestrial) je európsky systém, určený na pozemské digitálne televízne vysielanie. Pri tomto type vysielania sa televízne programy spracúvajú a prenášajú k divákom v digitálnej forme.

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky