Obal na TABLET 7" umela koža

Cena s DPH:
12,00 €
Dostupnosť:
Predaj skončil
Obj. číslo:
TVSNR-00782

Obal na TABLET 7" umela koža

Elegantné čierne puzdro z umelej kože pre tablety velkosti 7 ". Vďaka tomuto praktickému obalu zostane Vas tablet dokonale ochránený pred nárazmi a škrabancami.

Obal na TABLET 7" umela koža: Elegantné čierne puzdro z umelej kože pre tablety velkosti 7 ". Vďaka tomuto praktickému obalu zostane Vas tablet dokonale ochránený pred nárazmi a škrabancami.

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely, konvertory

Novinky e-mailom

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky