GoClever obal na TABLET 7" neopren UNI

Cena s DPH:
7,90 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. číslo:
TVSNR-00915

Nastavte si strážneho psa.

GoClever obal na TABLET 7" neopren UNI

VýrobcaGoClever

Univerzálne GoClever púzdro pre tablety uhlopriečky 7 " neoprenove

Univerzálne GoClever púzdro pre tablety uhlopriečky 7 ", Vám poskytne nadštandardnú mieru ochrany proti nárazom, pádom a vibráciám. Hodí pre každodenné nosenie aj pre uloženie do ďalšieho batožinu, kde tabliet nič nepoškriabe a zostane stále čistý. Ľahké prevedenie umožňujú používať ho naozaj kdekoľvek. Rýchle vybratie a vloženie tabletu vám uľahčí široké zatváranie 2x zipsom.

Fotogaléria GoClever obal na TABLET 7" neopren UNI

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely, konvertory

Novinky e-mailom

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky