Výroba, predaj, montáž servis

poradenstvo k satelitnej, čiernej a bielej technike

 

Potrebujete poradiť? Neváhajte a kontaktujte nás...

Spoločnosť TV SAT MULTIMEDIA sa špecializuje na predaj a poradenstvo v oblasti satelitnej techniky od roku 1998. Zo začiatku sme začali s výrobou parabolických antén, a im príslušných komponentov, ako boli polárne závesy a motory k parabolám. Neskôr sme sa začali špecializovať na predaj satelitnej techniky.

V čom vám môžeme pomôcť

Od množstva predajcov sa líšime hlavne formou práce - osobným prístupom a individuálnym poradenstvom, predovšetkým v oblasti satelitnej techniky, ale aj v ďalších produktoch televíznej, či inej čiernej techniky. Našim zákazníkom ponúkame hotové satelitné komplety, ale vieme vyskladať zostavy aj podľa individuálnych požiadaviek.

Potrebujete poradiť?

Ak potrebujete poradiť s výberom, alebo nastavením, satelitu, satelitného kompletu, alebo iného zariadenia čiernej, alebo bielej techniky, neváhajte nás kontaktovať - zavolajte alebo napíšte.

Ak bude odpoved na vašu otázku taká, že sa zíde aj ostatným zaradíme ju sem do „často kladených otázok“ o satelitnej technike. Nech sa pomôže aj ostatným návštevníkom, ktorí niečo hľadajú.