Výroba, predaj, montáž servis

Akcia -19%

CAM TivuSAT 4K ULTRA HD - Official Italian Digital TV CAM a Card HD 4K- Registrovana karta

  • Obj. čislo: TVSNR-030326
Dekódovacia karta a modul - oficiálna TivuSat karta Italia CAM HD s kartou 4K môžete sledovat všetky vaše obľúbené programi talianskej celoštátnej televizie Tivusat z toho aj 4K a aj 100 v HD kvalite.
KARTA JE AKTIVOVANA a REGISTROVANA
dekódovacie karty
Talianske
159,90 € s DPH 129 s DPH 107,50 € bez DPH
Skladom

CAM TivuSAT 4K ULTRA HD - Official Italian Digital TV CAM a Card HD 4K- Registrovana karta

Dekódovacia karta a modul -  oficiálna TivuSat  karta Italia CAM HD s kartou 4K môžete sledovat všetky vaše obľúbené programi talianskej celoštátnej televizie Tivusat z toho aj 4K a aj 100 v HD kvalite.

S kartou smarcard Tivu sat máte bezplatný prístup k viac ako 130  kanálom, z toho 70 v HD a 7 v 4K. Kultúra, národné a medzinárodné informácie, šport, dráma a zábava

Kartu Tivu Sat je uz REGISTROVANA A PLNE FUNKČNA

Mnoho národných a medzinárodných kanálov bez mesačného predplatného. Ideálne pri absencii digitálneho pozemského signálu s tradičnou anténou. CAM Tivu sat 4K ULTRA HD sa rozhodnete pozerať na satelitnú televíziu a nainštalovať parabolickú anténu, ktorá umožní sledovanie mnohých národných a medzinárodných kanálov v najvyššej satelitnej kvalite bez mesačného predplatného. Vyžaduje televízor a modul  Tivu sat 4K Ultra HD .

130 Canali, di cui 70 in HD e 7 in 4K

Con tivùsat vedi bene, vedi gratis, vedi un mondo di canali nazionali ed internazionali. Una finestra sull'intrattenimento, sulla cultura, sull'informazione nazionale e internazionale, lo sport, la fiction e lo spettacolo.

https://www.tivusat.tv/pages/canali/canali-televisivi.aspx

Tanti canali nazionali ed internazionali senza nessun abbonamento mensile. Ideale in mancanza di segnale digitale terrestre con antenna tradizionale. Scegliendo di vedere la Tv via satellite e installando una antenna parabolica la CAM TIVÙSAT 4K ULTRA HD  permetterà la visione di tanti canali nazionali ed internazionali, con l’altissima qualità satellitare, senza nessun abbonamento mensile. Richiede un TV certificato tivùsat 4K Ultra HD o lativù.

Grazie alla nuovissima CAM certificata tivùsat 4K ULTRA HD potrai guardare tutti I canali presenti sulla piattaforma satellitare tivùsat, inclusi quelli in alta definizione e 4K ULTRA HD. Tanti canali gratuiti nazionali ed internazionali. Anticipa il futuro e sentiti libero di guardare tutti i programmi con protezione ECP,  tivùsat 4K ULTRA HD supporta il sistema avanzato di protezione e sicurezza dei contenuti denominato ECP.

Parametre

dekódovacie karty Talianske