Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

máme otvorené
  • Úvod
  • >>
  • Bazár
  • >>
  • AB CryptoBox Smart Skylink Irdeto - Pouzivaný

AB CryptoBox Smart Skylink Irdeto - Pouzivaný

Cena s DPH:
45,00 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Obj. čislo:
TVSNR-02720

Nastavte si strážneho psa.

AB CryptoBox Smart Skylink Irdeto - Pouzivaný

Pouzivaný - AB CryptoBox Smart Skylink Irdeto - patrí do kategórie Skylink ready prijímačov, čiže certifikovaných prijímačov pre Skylink, s licencovanou čítačkou kariet IRDETO. Prijímač je však možné použiť aj na príjem staníc operátora freeSAT. Splňuje najnovšiu špecifikáciu certifikácie Skylink ready, verzie 1.5.

Prijimac v super stave bez zavad - 1 ročná zaruka.

 

AB Cryptobox Smart je jednoduchý satelitný prijímač menších rozmerov s originálnou čítačkou kariet Irdeto. Výborná kvalita obrazu vo FullHD 1080p rozlíšení za najlepšiu cenu na trhu. HDMI výstup s automatickým zapínaním a vypínaním TV prijímača, ktorý má podporu HDMI CEC.

Príjem SD a HD kanálov

Prijímač má vstavaný jeden tuner, ktorý umožňuje príjem SD a HD kanálov v kompresii MPEG-2 a MPEG-4 / H.264. AB CryptoBox Smart umožňuje satelitný príjem v normách DVB-S a DVB-S2 a pracuje vo Full HD video rozlíšenie 1080p. Automatické naladenie a usporiadanie nového zoznamu programov pri každej zmene Fast Scan Home TP. Možnosť pripojiť aj na staršie TV prijímače prostredníctvom Audio/Video výstupom cinch.

Samozrejmosťou je automatické dolaďovanie staníc, v tomto smere je prijímač bezúdržbový. Hlavný zoznam staníc nejde editovať, pokiaľ je spustená funkcia Fastscan, je však možné stanice popresúvať do favoritnej skupiny a tam si ich môžete ľubovolne editovať podla Vašej potreby. Pri vypnutej funkcii Fastscan je možné editovať aj hlavný zoznam.

Voľný USB port pre nahrávanie a prehrávanie

USB port je určený na použitie s externým USB HDD pre prehrávanie, alebo nahrávanie staníc a využitie všetkých funkcií PVR (časované, okamžité nahrávanie, timeshift). Nahrávať je možné jednu stanicu a zároveň druhú voľnú (FTA) môžete súčasne pozerať, za predpokladu, že obe stanice sa nachádzajú na tej istej frekvencii (TP).

Ďalšie vlastnosti
Citlivosť tuneru je výborná, obraz dosahuje vcelku dobrú kvalitu. Diaľkový ovládač je dobre známy z ostatných modelov Cryptobox.

EPG je možné zobraziť v dvoch režimoch, tzv. Single EPG, kedy je na obrazovke zoznam relácií danej stanice, alebo v režime Multi EPG, ktorý zobrazuje časovú os relácií u šiestich staníc súčasne.

Z podporovaných zvukových kodekov spomenieme AAC, HE-AAC, E-AC3. Z multimediálnych formátov nie je problém z pripojeného USB HDD prehrávať MP3, JPEG, MKV, AVI a MP4.

Vďaka zabudovanej čítačke Irdeto dokáže prijímač čítať všetky typy kariet Skylink Irdeto (aj Standard HD M7) a freeSAT.

Zadný panel obsahuje vstup satelitného tuneru, vstup pre IR čidlo (nie je súčasťou balenia), HDMI výstup, analógové výstupy CINCH pre aduio a video a digitálny optický SPDIF audio výstup. Prijímač má externý zdroj 12V.

Technické parametre:

- 1x zabudovaný dekodér Irdeto
- 1x DVB-S/S2 tuner (príjem MPEG-2 a MPEG-4/H.264)
- 1x USB 2.0
- 1x S/PDIF digitální optický audio výstup
- 1x AV výstup cinch (1x video, 2x audio)
- 1x výstup pre IR čidlo
- CZ, SK, ENG, HU menu
- pamäť pre 4000 kanálov
- favoritné skupiny programov (možnosť vytvorenia 8 skupín)
- DiseqC 1.0, 1.1, 1.2 a 1.3 (USALS)
- podpora Multi EPG a Single EPG (programový sprievodce)
- OSD teletext
- podpora OTA a USB aktualízacie
- napájanie cez adaptér 12V
- podpora prehrávania multimédií (MKV, AVI, MP4, MP3, JPEG)
- podpora FAT32 a NTFS
- podpora funkcií TimeShift (časový posun)

Balenie:
Cryptobox Smart
HDMi kábel
Diaľkový ovládač
Batérie
Externý zdroj

Bez krabice 


AB CryptoBox Smart Skylink Irdeto -  patrí do kategórie Skylink ready prijímačov, čiže certifikovaných prijímačov pre Skylink, s licencovanou čítačkou kariet IRDETO. Prijímač je však možné použiť aj na príjem staníc operátora freeSAT. Splňuje najnovšiu špecifikáciu certifikácie Skylink ready, verzie 1.5.

Fotogaléria AB CryptoBox Smart Skylink Irdeto - Pouzivaný

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky