Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

využite váš satelit a náš set top boxnakupujte bezpečneCestovateľské sety pre kamióny a karavanyESHOP je v prevádzkeOriginál multimediálne rádiá podľa značieksatelitná televízia pre milovníkom filmov, dokumentov alebo histórie

Autoadaptér napájací LTC LXAS11

Cena s DPH:
12,01 €
Doba dodania:
do 3 dní
Dostupnosť:
do 3 dní
Obj. čislo:
TP-04210209

Nastavte si strážneho psa.

Autoadaptér napájací LTC LXAS11

dostupnosťdo 3 dní
Autoadaptér napájací LTC LXAS11
Adaptér LTC CAR FIRE 3 zásuvky + 1 zásuvka USB 3.1A, merač napätia batérie.

Najkvalitnejšie kompaktné distribútor zapaľovačov do auta. Adaptér umožňuje rozdeliť napájací zdroj z jednej zásuvky na niekoľko zariadení napájaných zásuvkou zapaľovača automobilu a zásuvkou USB.

K rozdeľovači možné pripojiť prakticky všetky elektronické zariadenia, ktoré používajú zásuvku na zapaľovač cigariet 12/24 V DC, napríklad: napájacie adaptéry pre notebooky, TV, prehrávače MP3, nabíjačky pre telefóny, tablety atď.

Vďaka veľmi estetickému vzhľadu sa zariadenie perfektne hodí do interiéru prakticky akéhokoľvek automobilu. Rozdeľovač zásuviek do auta rieši problém spotreby energie niekoľkých zariadení pri cestovaní autom. Adaptér má zabudovaný merač napätia, ktorý ľahko zobrazuje aktuálnu úroveň napätia batérie.

Vlastnosti:

- Maximálny výkon: 120 W
- Zásuvky: 3
- Zásuvky kompatibilný s automobilovými inštaláciami: 12 / 24V
- Merač napätie batérie: Áno
- Stabilné napätie: Áno
- LED podsvietenie: Áno
- USB: 5V / 3100mA

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky