Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

                  

Najlepší svetový futbalOriginál multimediálne rádiá podľa značiekUniverzálne multimediálne rádiásatelitná televízia pre milovníkom filmov, dokumentov alebo histórienajlepšia športová satelitná televízia

Dekódovací CI modul CAM modul GoSAT Irdeto CI+

Novinka
Cena s DPH:
49,90 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. čislo:
SATNR-02445

Nastavte si strážneho psa.

Dekódovací CI modul CAM modul GoSAT Irdeto CI+

VýrobcaGoSAT

Original GOSAT modul IRDETO CI+ SKYLINK READY CAM

Satelitné modul GoSAT Irdeto CI + je CA modul (dekodér) pre satelitný prijímač, alebo TV s CA rozhraním ktorý spolupracuje s kartami Irdeto a ICE.

Modul má podporu dekódovania 2 kanálov v reálnom čase z jedného transpondéra a funguje vo väčšine TV prijímačov so satelitným tunerom - LG, Samsung, Panasonic, Sony, Thomson, ai.

SW modulu je možné aktualizovať cez OTA

Použitie: Skylink, T-Mobile, FreeSAT by UPC


Original GOSAT modul IRDETO CI+ SKYLINK READY CAM
Satelitný modul GoSAT Irdeto CI + je CA modul (dekodér) pre satelitný prijímač, alebo TV s CA rozhraním ktorý spolupracuje s kartami Irdeto a ICE.

Fotogaléria Dekódovací CI modul CAM modul GoSAT Irdeto CI+

Súvisiace produkty

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky