Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

využite váš satelit a náš set top boxnakupujte bezpečneCestovateľské sety pre kamióny a karavanyESHOP je v prevádzkeOriginál multimediálne rádiá podľa značieksatelitná televízia pre milovníkom filmov, dokumentov alebo histórie

DVB-T2 prijímač ALMA 2800 se DVB-T2 H.265

Cena s DPH:
32,90 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. čislo:
TVSNR-030348

Nastavte si strážneho psa.

DVB-T2 prijímač ALMA 2800 se DVB-T2 H.265

DVB-T2 prijímač ALMA 2800 se DVB-T2 H.265 - pre príjem pozemného vysielania (DVB-T / T2) s podporou nového kodeku HEVC / H.265.

Posuňte vybavenie vašej domácnosti na vyššiu úroveň so set-top boxom Alma 2800 SE. Vďaka tomuto prijímaču sa nielen nebudete musieť obávať prechodu na pozemné vysielanie štandardu DVB-T2, ale navyše získate aj podporu nového kodeku HEVC/H.265 a veľa ďalších užitočných funkcií.

Sledujte svoje obľúbené relácie vo vysokom Full HD rozlíšení 1080 pixelov. Prijímač Alma 2800 SE zároveň patrí medzi certifikované set-top boxy, ktoré sú priamo overené pre spoľahlivý prechod na príjem nového štandardu DVB-T2. Set-top box Alma 2800 SE disponuje množstvom funkcií, ktoré vám ešte viac oživia zábavu pri televízore. Využite možnosť TimeShift, ktorá pomôže v prípade, že ste nestihli niektorú z relácií a chcete sa k nej vrátiť.

Pri zapojení externého disku do pripraveného slotu USB 2.0, si dokonca budete môcť vďaka PVR (Personal Video Recorder) vami zvolenú reláciu nahrať a pozrieť sa na ňu kedykoľvek inokedy. Samozrejmosťou je prehrávanie médií, prijímač podporuje široké spektrum video formátov (MKV, AVI, MPG, MP4, MOV) a nezabúda sa ani na audio (MP3) a fotografie (JPEG).

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACiA:
» podpora DVB-T/DVB-T2 MPEG2/MPEG4/HEVC
» max. rozlišení Full HD 1080p
» příjem volných programů - FTA
» snadná instalace
» 1x USB 2.0 - nahrávání (PVR)
» přehrává formáty MKV, AVI, MPG, MP4, MOV, MP3, JPEG
» možnost záznamu programu přímo z EPG + podpora TimeShift
» podpora externího disku FAT32 a NTFS
» volba více jazyků včetně češtiny
» podpora LCN (logické řazení programů)
» aktualizace SW přes USB
» kovové šasi
» rozměry (ŠxHxV): 167 x 92 x 36 mm
» hmotnost: 0,3 kg

Konektory: ANT IN, ANT OUT, S/PDIF koaxiální audio výstup, HDMI, SCART

OBSAH BALENÍ:
Přístroj Alma 2800
Dálkový ovladač + baterie
Návod


Set top box pre príjem pozemného vysielania (DVB-T / T2) s podporou nového kodeku HEVC / H.265.
Podpora príjmu vysokého aj štandardného rozlíšenia. Prístroj je certifikovaný - overený pre príjem nového vysielania. Alma 2800 je prvý prijímač s certifikátom DVB-T2 overené Českých rádiokomunikácií pre bezproblémovú prevádzku s novým štandardom DVB-T2 HEVC

Fotogaléria DVB-T2 prijímač ALMA 2800 se DVB-T2 H.265

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky