Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

máme otvorené

Flexibilný koaxialný kábel MEGASAT FLEXI 20m

Novinka
Cena s DPH:
14,90 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. čislo:
TVSNR-030464

Nastavte si strážneho psa.

Flexibilný koaxialný kábel MEGASAT FLEXI 20m

Vysoko kvalitný a flexibilný ohybný koaxiálny kábel 20m- ideálny pre mobilné použitie. Vďaka flexibilnej kvalite sa koaxiálny kábel nemôže ani zauzliť . Perfektné, keď sa často montuje a rozoberá .

Flexibilný ohybný  koaxialný kábel MEGASAT FLEXI 20m

Ideálne pre mobilné použitie
Koaxiálne káble Megasat znamenajú vysoké požiadavky a kombinujú veľmi dobré elektrické vlastnosti s extrémne vysokým stupňom tienenia.

Vysoko kvalitný a ohybný koaxiálny kábel - ideálny pre mobilné použitie.
Vďaka ohybnosti  sa koaxiálny kábel nemôže ani zauzliť ani zamotať  Perfektné, keď sa často montuje a rozoberá (napr. Pomocou mobilnej satelitnej antény)
Ideálne tiež na pripojenie k televízii, ak je  často premiestňovaná / nastavovaná . Pri bežných kábloch sa vnútorný vodič môže zalomiť.
Koncovky F sú pevne zvarené s káblom a odolávajú silným poveternostným podmienkam.


Vysoko kvalitný a flexibilný ohybný koaxiálny kábel  20m- ideálny pre mobilné použitie. Vďaka flexibilnej kvalite sa koaxiálny kábel nemôže ani zauzliť . Perfektné, keď sa často montuje a rozoberá .

Fotogaléria Flexibilný koaxialný kábel MEGASAT FLEXI 20m

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky