Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

ESHOP je v prevádzke

GRUNDIG HDMA-784-T ASI MODULÁTOR

Cena s DPH:
1 790,00 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. čislo:
TVSNR-02465

Nastavte si strážneho psa.

GRUNDIG HDMA-784-T ASI MODULÁTOR

GRUNDIG HDMA-784-T ASI MODULÁTOR

Tento modul prevádza 4 DVB-S alebo DVB-S2 dátových tokov do 4 COFDM modulovaných dátových tokov. Podporuje schémy modulaation prostredníctvom QPSK, 8PSK, 16APSK a 32APSK. Tento modul má dva vstupy SAT a jeden HF výstup. Každý zo štyroch vstupných tunery možno priradiť jeden z oboch SAT vstupy.

Pre dekódovanie kódovaných kanálov, môže byť vložené modul CI každý s prevodníkom A a C. Maximálny počet dekódovanej kanálov je závislá na použitom CAM.

K dispozícii sú priľahlé kanály s prevodníky A a B, rovnako ako konvertory C a D. Je však voľný výber kanálov prevodníka skupín A / B do C / D.

Modul má tiež vstup ASI.


GRUNDIG HDMA-784-T ASI MODULÁTOR

Fotogaléria GRUNDIG HDMA-784-T ASI MODULÁTOR

Súvisiace produkty

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky