Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

využite váš satelit a náš set top boxnakupujte bezpečneCestovateľské sety pre kamióny a karavanyESHOP je v prevádzkeOriginál multimediálne rádiá podľa značieksatelitná televízia pre milovníkom filmov, dokumentov alebo histórie

Nabíjačka telefónu COMPASS 07680 do auta

Cena s DPH:
8,63 €
Doba dodania:
do 3 dní
Dostupnosť:
do 3 dní
Obj. čislo:
TP-08898118

Nastavte si strážneho psa.

Nabíjačka telefónu COMPASS 07680 do auta

dostupnosťdo 3 dní
Nabíjačka telefónu COMPASS 07680 do auta
Nabíječka umožňující z klasické 12V či 24V zásuvky autozapalovače napájet či nabíjet mobilní telefony, MP3 přehrávače a další zařízení schopné dobíjení či napájení pomocí některého z přiložených adaptérů či pomocí klasického USB kabelu.
Balení obsahuje nabíječku USB, propojovací kabel a sadu adaptérů vhodných pro telefony iPhone 4, iPhone 5, Samsung, HTC, Nokia a další.

Technická data:
vstup: 12 - 24 V= (DC)
výstup 1: 5V= 2100mA (pro iPad)
výstup 2: 5V= 1000mA (ostatní)
konektory: 2x USB
adaptéry: iPhone 5, iPhone 4, micro USB, mini USB, Nokia (2 mm)

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky