Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

využite váš satelit a náš set top boxESHOP je v prevádzkesme Vám k dispozíciiCestovateľské sety pre kamióny a karavanyObjavte našu vyladenú ponukuNajlepší svetový futbalOriginál multimediálne rádiá podľa značiekUniverzálne multimediálne rádiásatelitná televízia pre milovníkom filmov, dokumentov alebo histórienajlepšia športová satelitná televízia

Predná ADAS - LDWS - USB Android Kamera

Cena s DPH:
45,90 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. čislo:
TVSNR-030433

Nastavte si strážneho psa.

Predná ADAS - LDWS - USB Android Kamera

Predná ADAS USB Android  Kamera    s vysokým rozlíšením FullHD 1920 - 1080P a širokouhlou šošovkou s pozorovacím uhlom 140 stupňov. Dokáže jasne zaznamenať stav pred vašim autom. DVR rekordér sa pripaja  k multimediálnemu zariadeniu s GPS  autorádiu so systémom Android.

Prepojenie kamery  DVR a autorádia so systémom Android je pomocou USB konektora . Možnosť zobrazenia videí a momentálny záznam na podporovanom multimediálnom zariadení s GPS a taktiež cez autorádio môžete ovládať všetky natstavenia kamery.

Špecifikácie:

Rozlíšenie: Vysoko kvalitné 1920 * 1080P Full HD
Objektív: Širokouhlý s vysokým rozlíšením 140 ° trieda A+
Funkcia plynulého záznamu: ÁNO
Snímková frekvencia: 30FPS
Video formát: MP4
G-senzor: ÁNO
Detekcia pohybu: ÁNO
Kapacita SD-karty: MicroSD 4GB až 32GB 
Podpora  M-JPEG: ÁNO
Zabudovaný snímač CMOS so skutočným plným rozlíšením 1080P
Možnosť automatického nahrávania po naštartovaní: ÁNO 
Cyklické nahrávanie - prepisovanie starých videí pri zaplnení karty: ÁNO
Nočné videnie: ÁNO
ADAS funkcia: ÁNO
Zobrazenie času a dátumu na videu: ÁNO
Optický senzor: Sony IMX322
Predná ADAS USB Android  Kamera    s vysokým rozlíšením FullHD 1920 - 1080P a širokouhlou šošovkou s pozorovacím uhlom 140 stupňov. Dokáže jasne zaznamenať stav pred vašim autom. DVR rekordér sa pripaja  k multimediálnemu zariadeniu s GPS  autorádiu so systémom Android na ktorom si jednoducho môžete sledovať všetky záznamy a ovládať všetky nastavenia kamery.

Fotogaléria Predná ADAS - LDWS - USB Android Kamera

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky