Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

máme otvorenévyužite váš satelit a náš set top boxCestovateľské sety pre kamióny a karavanyESHOP je v prevádzkeOriginál multimediálne rádiá podľa značieksatelitná televízia pre milovníkom filmov, dokumentov alebo histórie

Satelitný merač signalu DURLINE SF 4000 BT

Cena s DPH:
79,00 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Obj. čislo:
TVSNR-02848

Nastavte si strážneho psa.

Satelitný merač signalu DURLINE SF 4000 BT

Satelitný merač signalu DURLINE SF 4000 BT jednoduchý SatFinder s 8 predprogramovanými satelitmi (programovatelné pomocou aplikácie v mobile )

Základné vlastnosti:
- jednoduchý SatFinder s 8 predprogramovanými satelitmi (programovatelné pomocou aplikácie)
- výber satelitu stlačením tlačidla. V dôsledku toho sa nájde iba požadovaný satelit. Napríklad, vyberte Astra 19.2 ° E a nájdite len Astra 19.2 °!
- zobrazenie indikátora kvality iba vtedy, ak je nájdený správny satelit
- LED displej pre silu a kvalitu signálu
- integrované rozhranie Bluetooth s pripojením k aplikácii (Android) pre ďalšie merané údaje (úroveň v dBµV, kvalita, CN, BER, MER)
- zvukový signál (môže byť vypnutý pomocou aplikácie)
- môžete si vybrať viac ako 100 satelitov
- možnosť upraviť údaje transpondéra / pridať nové
- aplikácia je k dispozícii v 12 jazykoch (angličtina, nemčina, rumunčina, španielčina, chorvátčina, arabčina, holandčina)

* Aplikácia "DUR-line Finder" je k dispozícii na bezplatné stiahnutie zo služby Google PlayStore a Apple iTunes App Store (pozri návod na použitie).

Balenie:
- 1x DUR-line SF 4000 BT Satfinder
- 1x pripojovací kábel F cca 15 cm
Satelitný merač signalu DURLINE SF 4000 BT jednoduchý SatFinder s 8 predprogramovanými satelitmi (programovatelné pomocou aplikácie v mobile )

Fotogaléria Satelitný merač signalu DURLINE SF 4000 BT

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky