Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

máme otvorené

Vysávač robotický HOBOT LEGEE-7

Cena s DPH:
630,94 €
Doba dodania:
do 3 dní
Dostupnosť:
do 3 dní
Obj. čislo:
TP-06430938

Nastavte si strážneho psa.

Vysávač robotický HOBOT LEGEE-7

dostupnosťdo 3 dní

HOBOT LEGEE 7 robotický mop s vysávaním precízne a komplexne uprace a vytrie hladké podlahy v jednom kroku. Pre presnú a rýchlu orientáciu v priestore LEGEE 7 využíva laserovú navigáciu LEGEE® SLAM. Pomocou aplikácie môžete sledovať upratovanie v reálnom čase, uložiť až 5 máp do pamäte, vytvárať virtuálne bariéry a zakázané oblasti. Môžete editovať inteligentné rozvrhnutie izieb a vybrať si jeden zo 7 talentových režimov upratovania. Dokonalý upratovanie zaistí dva špeciálne kmitajúce mopy, 4 trysky s presnejším rozstrekom a inteligentné kontrolou dávkovanie vody a výkonný BLDC sací motor s výkonom 2700 Pa. Robotický mop LEGEE 7 je napájaný kvalitný Li-ion batériou 4500 mAh a v prípade vybitia batérie sa príde nabiť, a potom pokračuje od miesta, kde bolo upratovanie prerušený. Aplikácia je Multijazyčná vrátane češtiny. Spolupracuje sa Siri a OK Google.

- Presná laserová navigácia LEGEE® SLAM
- Metóda čistenie FastBrush® 4-Stage
- WiFi pripojenie 2.4G / 5G
- LDS lidar, Encoder, Gyro, E-compass
- Aplikácie v českom jazyku
- Hlasový sprievodca v slovenčine
- Možnosť uloženia až 5 máp do pamäte
- Rozvrhnutie izieb na zóny
- Virtuálne bariéry a zakázané oblasti
- Mapa upratovania v reálnom čase
- Talent Clean 8 režimov upratovania
- Plánovač upratovania
- Kontrola dávkovanie vody "Smart Spray"
- Dva špeciálne kmitajúce mopy, 4 trysky
- Batéria Li-ion 4500 mAh
- Objem nádobky na vodu 340 ml
- Zásobník na nečistoty 500 ml
- BLDC sací motor s výkonom 2700 Pa
- Spolupracuje so Siri / OK Google

HOBOT lege aplikácie
Legee 7 môžete komfortne ovládať pomocou aplikácie v českom jazyku, sledovať upratovanie v reálnom čase, plánovať upratovanie, uložiť až 5 máp do pamäte, vytvárať virtuálne bariéry a zakázané oblasti. Môžete editovať inteligentné rozvrhnutie izieb a vybrať si jeden z 8 talentových režimov upratovania. Legee 7 je kompatibilný s 2.4G a 5G WiFi signálom.

Presná laserová navigácia LEGEE® SLAM
Dôležitou vlastnosťou robotických vysávačov je orientácia a pohyb v priestore. Presnú lokalizáciu a mapovanie pomocou laseru využíva robotický mop lege 7. Pokročilá navigácia LEGEE® SLAM meria, vyhodnocuje a optimalizuje cestu upratovania pomocou LDS LIDAR, Encoder, Gyro a E-kompas. Upratovanie prebieha systematicky a maximálne efektívne bez zbytočného zdržovania.

8 talentových režimov upratovania - Talent Clean
Pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov pri upratovaní rôznych typov podláh je v aplikácii možnosť vybrať niektorý zo siedmich prednastavených upratovacích módov a jedného individuálneho nastavenia. Pomocou Talent Clean prednastavených upratovacích módov lege 7 vyčistí rôzne znečistené podlahy špeciálne prispôsobeným systémom upratovania.
Simply the Best (Standard mód) - Standard mód je vhodný pre bežné upratovanie akýchkoľvek tvrdých podláh.
Clean Like a Pro! (Stain mód) - Stain mód odstráni z podláh i zaschnuté škvrny.
Spotless squeky Clean (Polish mód) - Polish mód vracia podlahám jas a lesk.
Stay Dry and Clean (Dry mód) - Dry mód je vhodný pre upratovanie drevených podláh.
Nothing Escapes (Strong mód) - Strong mód pre hĺbkové vyčistenie podláh.
Go Green! (ECO mód) - ECO mód šetrí energiu a zároveň lege pracuje veľmi ticho.
Pet friendly. (Pet mód) - Pet mód efektívne odstráni chlpy domáceho maznáčika a odtlačky labiek.
You Are the Boss. (Customized mód) - Upravte parametre upratovania tak, aby vyhovovali práve vašim potrebám.

Vysoko presná mapa v reálnom čase
Legea SLAM prináša novú podrobnú a presnú mapu s informáciami a rozvrhnutím miestností. Mapa v reálnom čase zobrazuje vyčistenú oblasť a tiež môžete v priebehu upratovania skontrolovať stav batérie robotického mopu lege.

Uloženie 5 máp upratovania
Robotický mop Legee 7 si môže zapamätať až 5 máp uklada a mapy sú uložené do pamäte. Uložené mapy použijete, ak robot Legee 7 upratuje iné poschodie v dome.

Inteligentné rozvrhnutie izieb
Po skončení upratovania Legee 7 automaticky rozvrhne jednotlivé miestnosti, ktoré potom môžete v mape upraviť, rozdeliť, zjednotiť, pomenovať a nastaviť rôzne talentovanej režimy upratovania pre rôzne miestnosti alebo zakázať upratovanie určitej miestnosti

Zakázané oblasti a virtuálne bariéry
Nastavte zakázanú oblasť pohybom prsta po displeji smartfónu, nesťahujte sa s nábytkom. Definujte a kontrolujte zakázanej oblasti na mape a Legee 7 takto vyznačené miesta nebude upratovať.

Hlasový sprievodca
Hlasový sprievodca vás informuje o priebehu upratovaní či stavu Legee 7 a tak máte všetko pod kontrolou. Hlasový sprievodca je multijazyčný vrátane češtiny a slovenčiny.

Kreatívne hlas
Hrajte sa s kreativitou a prispôsobte si Legee 7 nahradením východiskových hlasových pokynov hlasom a výrazom, ktorý sa vám páči. Legee 7 tak okamžite splynie s vaším životom a domácností!

Denník a história upratovania
V denníku upratovaní si zobrazíte históriu až 10 posledných upratovaní, vrátane finálnej mapy, upratané oblasti, dĺžky upratovania a informácie, či bol upratovanie dokončený.

Plánovač upratovania
V plánovači upratovania môžete naplánovať upratovanie na každý deň v týždni alebo len niektoré dni a robotický mop LEGEE 7 vyjde v naplánovaný čas a uprace jedným z prednastavených talentových upratovaní.

Automaticky sa dobije a pokračuje v upratovaní
Keď je batéria takmer vybitá, LEGEE 7 sa automaticky vráti späť k nabíjacej základni, aby sa nabila, a po plnom dobití batérie vyjde a dokončí upratovanie od miesta, kde bolo upratovanie prerušený.

Patentovaný FastBrush 4v1 čistiaci systém
Komplexné upratovanie hladkých podláh v jednom kroku - vysávanie, suché mopovania, automatické dávkovanie vody a mokré mopovania. Výkonné sanie v prednej časti vysávača vysaje všetky väčšie nečistoty, vlasy a zvieracie chlpy. Suchý mop kmitá po podlahe a stiera jemný prach, 4 špeciálne trysky dávkujú vodu na čistenej podlahy a druhý kmitajúci mop zotrie a vyleští podlahu pomocou vody.

Jednoduchá údržba
Legea používa aktívne mopy a výkonné sanie pre odstráni nečistôt z podláh namiesto rotačnej kefy, na ktorý sa namotávajú vlasy a ďalšie nečistoty.

Upratovanie v rohoch
D-tvar lege spolu s dlhým bočným kefkou zaistí efektívne odstránenie nečistôt z rohov miestností.

bočná kefka
Bočná kefka presahuje telo lege o 3,5 cm a dosiahne tak do úzkych priestorov po nábytkom a vymetie okraje pozdĺž stien.

4x tryska - AI Smart Spray
Množstvo vody, ktorú robot dávkuje na čistenú podlahu, je kontrolované systémom AI Smart Spray. Vďaka tomu je množstvo dávkovanej vody ideálny pre všetky typy hladkých podláh. Množstvo vody sa reguluje v závislosti od teploty, rýchlosti odparovanie vody a oblasti čistenia. Po vytrenie zostane na čistenej podlahe minimálne množstvo vody.

Sila prítlaku mopov k podlahe
Robot Legee 7 pritláča mopy k podlahe silou 1800 g. Mopy aktívne kmitajú, napodobňujú ľudské správanie a precízne odstraňujú z podlahy odolný prach a škvrny.

Vysoký sací výkon 2700Pa
Výkon 2700Pa a špeciálne vyrezávaná nasávacie mechanika vycucne a vyzbierajú z podláh nielen veľké predmety veľkosti kukuričných zŕn, ale tiež jemné nečistoty ako múka, piesok aj jemný prach.

Filtre zachytí všetky nečistoty
Sieťovaný filter spolu s účinným mikro filtrom zaistí, že z robotického vysávača neunikne nič iné ako čistý a čerstvý vzduch.

4 senzory proti pádu
Robotický mop Legea 7 je chránený 4 senzory proti pádu - 2 vpredu a 2 vzadu, ktoré mu pomáhajú pohybovať a otáčať sa aj v úzkom priestore.

Nádobka na vodu
Objem nádobky na vodu 340 ml vystačí približne na 240 m2. Súčasťou balenia je plniaci fľašu, ktorá uľahčuje plnenie nádobky na vodu. Fliaš možno tiež veľmi ľahko odčerpať zvyšnú vodu.

Technické parametre:

- Model: HOBOT LEGEE 7
- Farba: čierna
- Rozmery vysávača (dxšxv): 340 x 339 x 98 0m
- Váha vysávača: 3,2 kg
- Batéria: Li-ION, 4500 mAh
- Výdrž batérie: 140 min. (Podľa zvoleného režimu upratovania)
- Dĺžka nabíjania: 4 hodiny
- Hlučnosť: 63 dB
- Veľkosť prachovej nádobky: 500 ml
- Veľkosť zásobníka na vodu: 340 ml
- Mapovanie a navigácia: LEGEE® SLAM LIDAR
- WiFi: 2.4G / 5G
- Aplikácia: Android / iOS Multijazyčná
- Čistiaci systém: FastBrush 4 in 1
- Senzory: LIDAR (LDS), Encoder, Gyro, E-compas, IR
- Sací výkon: 2700Pa
- Sací motor: Nidec Brushless DC motor
- AI Smart Spray: 4x tryska
- Rýchlosť stieranie mopov: Max. 900 krát / min.
- Prítlak mopov: 1800 g
- Senzory proti pádu: 2x predné / 2x zadné
- Filter: Sieťovaný, HEPA filter
- Režimy upratovania: 8 talentových upratovaní
- Mapa v reálnom čase: áno
- Inteligentné rozvrhnutie izieb: áno
- Virtuálne bariéry a zakázané oblasti: Áno
- Asistenti: Siri / OK Google

Obsah balenia:

- LEGEE-7 robotický mop a vysávač
- AC adaptér
- nabíjacia základňa
- plniace fľaša na vodu
- bočná kefka
- HEPA filter
- čistiaca kefka
- mopy z mikrovlákna
- návod na obsluhu

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky