Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

využite váš satelit a náš set top boxESHOP je v prevádzkesme Vám k dispozíciiCestovateľské sety pre kamióny a karavanyObjavte našu vyladenú ponukuNajlepší svetový futbalOriginál multimediálne rádiá podľa značiekUniverzálne multimediálne rádiásatelitná televízia pre milovníkom filmov, dokumentov alebo histórienajlepšia športová satelitná televízia

Wifi router ASUS RT-AC66U Wireless-AC1750 Dual-Band USB 3.0

Cena s DPH:
105,90 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. čislo:
TVSNR-02665

Nastavte si strážneho psa.

Wifi router ASUS RT-AC66U Wireless-AC1750 Dual-Band USB 3.0

Špičkový dvojpásmový bezdrotový router ASUS RT-AC66U je novou generaciou dvojpásmových WiFi routerov s extrémnou rychlostou a podporou nové služby ASUS AiCloud

Súbežná prevádzka v pásme 2,4 GHz a 5 GHzs vysokou rýchlosťou až 1,75 Gb/s 

Služba ASUS AiCloud : možnosti neobmedzeného rozšírenia úložiska!

Funkcie AiRadar: široké bezdrôtové pokrytie

ASUSWRT Dashboard: jednoduché nastavenie, monitorovanie signálu a ovládanie aplikácií

Asus AiCloud

Všetok obsah, súbory a dáta môžete zobrazovať, synchronizovať, sprístupňovať a spravovať prakticky z ľubovoľného zariadenia - inteligentného telefónu alebo stolného počítača - kedykoľvek a kdekoľvek, kde budete on-line.

 

 

ASUS RT-AC66U je dvojpásmový Wi-Fi router 5. generácie. Využíva Wi-Fi radič Broadcom 802.11ac apracuje súbežne v pásmach 2,4 GHz a 5 GHz. Vďaka tomu poskytuje v tejto dobe bezkonkurenčnú rýchlosť až 1,75 Gb/s . V pásme 5 GHz môžete dosiahnuť rýchlosť až 1,3 Gb/s, čo je viac ako na existujúcich gigabitových káblových linkách a 3 × viac v porovnaní so štandardom 802.11n.

Optimalizované pre výkon

Rýchle USB

Väčšia stabilita a dosah signálu

Dvojpásmové pripojenie zvyšujúce kompatibilitu a výkon

Dokonalá kontrola a optimalizácia s rozhraním ASUSWRT

Jednoduché nastavenie v 3 krokoch

Výkonný online multitasking s 300 000 dátovými reláciami

Sťahujte a streamujte odkiaľkoľvek

Špičkový router s mnohými funkciami

podporuje až tri bezdrôtové siete v pásme 2,4 GHz a tri siete v pásme 5 GHz, takže môžete nastaviť čas využitia a obmedziť prístup pomocou pokročilej správy, vrátane rodičovskej kontroly.

Samostatná a zabezpečená bezdrôtová sieť

Prepája vašu domácu sieť s online úložiskom WebStorage, ku ktorému budete mať prístup cez mobilnú aplikáciu AiCloud v smartfóne s operačným systémom iOS alebo Android alebo prostredníctvom svojej vlastnej prispôsobenej adresy URL.

Sprístupňujte ľahko s AiCloud

Podpora VPN servera

Rýchlo tak získate prístup k webu a dátam - bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

Rýchle Wi-Fi AC s akceleráciou TurboQAM

V 2,4 GHz pásme dosahuje rýchlosť 600 Mb/s - o 33 percent vyššiu rýchlosť ako pri štandardných 802.11ac routeroch. V 5GHz pásme naproti tomu všetko svištia rýchlosťou až 1 300 Mb/s - teda trojnásobnou rýchlosťou oproti technológii 802.11n.


Špičkový dvojpásmový bezdrotový router ASUS RT-AC66U je novou generaciou dvojpásmových WiFi routerov s extrémnou rychlostou a podporou nové služby ASUS AiCloud

Fotogaléria Wifi router ASUS RT-AC66U Wireless-AC1750 Dual-Band USB 3.0

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky