Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

DVB-T2 anténa Alcad BU-119

Novinka
Cena s DPH:
19,90 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. čislo:
TVSNR-02667

Nastavte si strážneho psa.

DVB-T2 anténa Alcad BU-119

Veľmi kvalitná anténa určená pre príjem digitálneho DVB-T a DVB-T 2 vysielania od španielskeho výrobcu anténnej techniky Alcad. zisk az 13dB.

 Anténaje veľmi obľúbená pre svoj veľmi prijateľný pomer výkon/cena a stala sa jednou z najpredávanejších antén u nás. Anténa Alcad BU-119 pracuje v pásme UHF s frekvenčným rozsahom 470 – 862 MHz ( 21 – 69K ).

Anténa Alcad BU-119 dosahuje prevádzkový zisk až 12,5 dB, predozadný pomer antény tak činí 21 dBAnténa je veľmi jednoduchá na montáž, nakoľko prvky sú už zmontované na ramene antény. Anténa je vybavená symetrizačným členom, ktorý možno jednoducho zameniť za zosilňovač z radu Alcad BR so ziskom až 14 dB.

Anténu Alcad BU-119 je možné polarizovať ako pre horizontálny, tak aj pre vertikálny príjem jednoduchým prehodením úchytu na stožiar. K anténe Alcad BU-119 sa pripája koaxiálny kábel pomocou F konektorov, čo zaisťuje pevné a rýchle spojenie s minimálnym útlmom.

Parametre antény Alcad BU-119:

  • Pre príjem digitálneho DVB-T a DVB-T2  signálu
  • Určená pre pásmo UHF 21 – 69K
  • Frekvenčný rozsah: 470 – 862 MHz
  • Zisk antény: 12,5 dB
  • Impedancia: 75 ohm
  • Možnosť horizontálnej i vertikálnej polarizácie
  • Tlmenie odrazu > 10 db
  • Prevedenie na F konektor
  • Možnosť výmeny symetrizačného člena za zosilňovač 14 db z radu Alcad BR
  • Rozmery: 1200 × 400 × 302 mm

Veľmi kvalitná anténa určená pre príjem digitálneho DVB-T a DVB-T 2 vysielania od španielskeho výrobcu anténnej techniky Alcad. zisk az 13dB.

Fotogaléria DVB-T2 anténa Alcad BU-119

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky