Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

sme Vám k dispozíciiCestovateľské sety pre kamióny a karavanyObjavte našu vyladenú ponukuOriginál multimediálne rádiá podľa značiekUniverzálne multimediálne rádiásatelitná televízia pre milovníkom filmov, dokumentov alebo histórie

Reproduktor GEAR4 REPRO ANGRY BIRDS-RED BIRD

-29% Akcia
Cena s DPH:
34,90 €
Stará cena s dph:
49,00 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. čislo:
TVSNR-2002

Nastavte si strážneho psa.

Reproduktor GEAR4 REPRO ANGRY BIRDS-RED BIRD

Zažite zábavu a užite si fenomenálny zvuk z reproduktorov od Gear4 z úspešnej hry Angry Birds v podobe nahnevaných vtákov.

Zažite zábavu a užite si fenomenálny zvuk z reproduktorov od Gear4 z úspešnej hry Angry Birds v podobe nahnevaných vtákov. Súčasťou balenia je tématický stojan kde je možné oprieť iPhone, iPod či iPad. Reproduktor možné pripojiť k akémukoľvek zariadeniu s 3,5mm jack konektorom, či už je to Mac, PC alebo akýkoľvek iný hudobný prehrávač. Teraz si môže doplniť kolekciu príslušenstva a užiť si ešte viac.

Fotogaléria Reproduktor GEAR4 REPRO ANGRY BIRDS-RED BIRD

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky