Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

máme otvorené

Satelitný prijímač TECHNIBOX UHD S

Cena s DPH:
289,00 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. čislo:
TVSNR-030496

Nastavte si strážneho psa.

Satelitný prijímač TECHNIBOX UHD S

TechniSat TECHNIBOX UHD S doprajte si audiovizuálne zážitky až v 4K rozlíšení. s nemeckou kvalitou s lepšim obrazom ako Technisat sa nevyraba nič. S pomocou dvojice tunerov DVB-S2 vám umožní prijímať televízne a rozhlasové vysielanie vo vysokej kvalite UDH 4K.Zabudovany FASTSCAN na Skylink programi.

Rozšírte možnosti vášho Ultra HD televízora digitálnym satelitným prijímačom TechniSat TECHNIBOX UHD S a doprajte si audiovizuálne zážitky až v 4K rozlíšení. S pomocou dvojice tunerov DVB-S2 vám umožní prijímať televízne a rozhlasové vysielanie vo vysokej kvalite. Pripojte satelitný prijímač k vašej domácej sieti a premeníte ju v multimediálne centrum s neprebernými možnosťami prehrávania a streamovania obsahu.

Nahrávajte, strihajte, ukladajte

TechniSat TECHNIBOX UHD S predstavuje mimo iné videorekordér novej generácie. Program z vysielania nahráte v bezstratovej kvalite vrátane dodatočných informácií, ako je popis z EPG a titulky. Záznam sa uloží odkódovaný, aj keď nahrávate šifrované programy. To znamená, že ho môžete editovať priamo v prijímači, napríklad vystrihnúť reklamy, a tiež si ho môžete pretiahnuť do počítača.

 


 

Kľúčové vlastnosti:

 • 2× tuner DVB-S2, kódek HEVC H.265
 • Scaling 4K/UHD
 • Plug and Play (UPnP) klient a server
 • HbbTV (červené tlačidlo)
 • nahrávanie na USB a NAS
 • podpora mnohých videí, audio a obrazových formátov
 • mobilná aplikácia TechniSat CONNECT

TechniSat TECHNIBOX UHD S sa stane superstar vašej domácej zábavy!

 

Prvotriedna kvalita obrazu i zvuku

Vychutnajte si filmy, seriály a ďalšie relácie do všetkých detailov. TechniSat TECHNIBOX UHD S podporuje prehrávanie obsahu v rozlíšení 4K/UHD zo satelitu, siete alebo externých úložísk. Funkcia upscaling navyše vylepší kvalitu obrazu i SD a HD programov z bežného televízneho vysielania.

Aktuálny program vždy po ruke

Vďaka prepracovanému elektronickému programovému sprievodcovi EPG Plus budete mať neustále prehľad o programovej ponuke jednotlivých televíznych aj rozhlasových staníc. A nielen to. V sprievodcovi môžete ľahko vyhľadávať, alebo nastaviť automatické nahrávanie obľúbených programov. Môžete ich ukladať na USB pamäť alebo sieťový NAS server.

 

Podpora HbbTV a ďalších online aplikácií

Pripojte TechniSat TECHNIBOX UHD S na internet prostredníctvom Wi-Fi alebo sieťového LAN kábla a využite jeho možnosti na maximum. Získate prístup napríklad k aplikáciám ISIO a HbbTV, kde nájdete okrem iného archívy relácií slovenských televíznych staníc. Okrem televízie môžete počúvať aj internetové rádiá, alebo surfovať na internete pomocou webového prehliadača.

 

Diaľkové ovládanie priamo v mobile

Nainštalujte si do svojho inteligentného telefónu či tabletu aplikáciu TechniSat CONNECT pre Android alebo iOS a ovládajte svoj satelitný prijímač kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Diaľkové ovládanie ale nie je jedinou funkciou tejto aplikácie. Jej prostredníctvom môžete ovládať časovač nahrávania, alebo si v domácej sieti prehrávať na tablete nahrané programy.

 

Nahrávanie aj vypnutie na čas

Inteligentné časovače vám uľahčia život. Môžete si napríklad nastaviť zapnutie a vypnutie prijímača v presne stanovený čas. Nastavte si tiež automatické nahrávanie relácií vrátane sérií a už o žiadny diel vášho obľúbeného seriálu neprídete. Nahrávanie sa spustí v pravý čas vďaka automatickej detekcii meškania relácii.

 

Už vám neunikne ani minúta

Relácie môžete sledovať s časovým posunom pomocou funkcie Timeshift. Potrebujete odbehnúť od televízie? Stlačte tlačidlo a vysielania sa zastaví. Keď prídete späť, môžete pokračovať v sledovaní tam, kde ste prestali. Spustite Timeshift a začnite sledovať reláciu s oneskorením asi 20 minút. Môžete tak pretočiť reklamy a vychutnať si reláciu bez prerušovania. Vďaka dvom tunerom môžete sledovať, alebo nahrávať dva programy súčasne.

 

Nástroje pre zodpovedných rodičov

Funkcia rodičovskej kontroly TechniFamily vám umožní nastaviť dennú dĺžku sledovania televízie individuálne až pre štyri deti. Môžete tiež stanoviť, odkedy dokedy sa môžu dívať, a zablokovať im prístup k vybraným staniciam a nahrávkam. Režim ISI so zjednodušeným ovládaním sa hodí obzvlášť pre deti a seniorov. Umožňuje zapnúť a vypnúť prijímač, prepnúť program alebo nastaviť hlasitosť.

 

Jednoduchá inštalácia a nastavenie

Inštaláciu prijímača zvládne každý. Po pripojení k televízoru a do siete stačí nasledovať kroky, ktoré vidíte na obrazovke. Funkcia TechniMatic zaistí v prípade potreby bezplatnú aktualizáciu softvéru cez satelitné družice. Aktualizáciu môžete urobiť aj cez USB.

   


 

Obsah balenia:

 • Diaľkové ovládanie TechniControl vrátane batérií
 • Napájací adaptér
 • Kábel HDMI
 • Návod na použitie so záručným listom

Pokud si chcete vychutnat 4K obsah, je TECHNIBOX UHD S perfektním doplňkem vašeho UHD televizoru. Brilantní obraz ostrý jako břitva však není jedinou výhodou tohoto přijímače. Např. nahrávky můžete velmi flexibilně uložit na USB pamět, nebo na síťový NAS server. TECHNIBOX UHD S také přehrává UHD video soubory ze sítě, nebo datových nosičů USB. Přijímač může být použit v síti jako UPnP klient a server a stává se tak dokonalým multimediálním centrem. Také můžete streamovat živý obsah do multimediálního zařízení pomocí příslušného přehrávače médií podporujícího UPnP. Tento inteligentní přijímač umožňuje přístup k aplikacím ISIO, nebo HbbTV (červené tlačítko) prostřednictvím internetové technologie ISIO. Díky aplikaci TechniSat CONNECT můžete snadno ovládat TECHNIBOX UHD S nejen doma, ale také získat přístup k přijímači kdykoli, dokonce i na cestách. Tento satelitní přijímač obsahuje i TwinTuner pro současné sledování a nahrávání dvou různých programů*.
*Nezávislé nahrávání a sledování programů je možné pouze u programů, ktreré jsou vysílány volně v tzv. FTA režimu (nejsou kódovány). Pořady které jsou kódovány nezávislé nahrávání a sledování programů neumožňují. V případě použití dekódovacího modulu s funkcí dualdecryt (např. TechniSat TechniCrypt Ideto CI+) je možné nahrávat jeden prgram a sledovat jiný na stejné frekvenci.

Existuje mnoho televizorů, které mají vynikající zobrazovací schopnosti, ale postrádají prvotřídní kvalitu příjmu. Pro tyto televizory je tu TechniSat TECHNIBOX UHD S. Jedná se o Ultra HD přijímač, který má naše nejlepší přijímací technologie, podporuje HbbTV, umožňuje vytvářet nahrávky vč. možnosti editace, nabízí propracované EPG a mnoho dalšího. TECHNIBOX UHD S se stane srdcem vašich filmových a hudebních zážitků.

Vyvinuto německými specialisty v Dráždanech a vyrobeno v Schönecku.

Klíčové vlastnosti » Příjem volných i placených televizních programů ze satelitu S tímto zařízením můžete přijímat digitální televizi ze satelitu (DVB-S2) a dopřávat si filmové zážitky v té nejlepší kvalitě obrazu. Díky možnosti vložení CA modulu (např. TechniSat TechniCrypt Ideto CI+) s kartou svého operátora lze přijímat i prémiové stanice.
» Fantastický obraz s podporou přehrávání 4K/UHD filmů a vylepšení obrazu i u běžných SD a HD programů Připravte se na ultra ostrý obraz, který vám zprostředkuje i ty nejmenší detaily. S přijímačem DIGIPLUS UHD S můžete přehrávat vaše oblíbené 4K/UHD filmy ze sítě a SD i HD programy běžného televizního vysílání budou vylepšeny díky funkcí upscaling. Nejlepších výsledků je dosaženo při spojení s UHD/4K zobrazovačem.
» Moderní videorekordér s nadstandardními funkcemi DIGIPLUS UHD S umožňuje zaznamenávat živé televizní vysílání v nekomprimovaném formátu (bez ztráty kvality). Nahrávky se pojmenují podle EPG a v případě, že není možnost limitována operátorem, lze je editovat, přetáhnout do PC, či zálohovat. Samozřejmostí je možnost sledování s časovým posunem tzv. Timeshift. Nahrávat můžete na externí USB zařízení.
» Internetová technologie ISIO - webový prohlížeč, HbbTV a další… Ultra HD 4K - přehrávání, příjem satelitní TV a upscaling Přijímač hravě zvládá nejnovější standardy HDMI s 4K 50/60p, HDCP 2.2 a HEVC H.265 a to znamená, že s tímto přijímačem jste zcela připraveni na aktuální i nastupující technologie příjmu TV a můžete přehrávat velké množství multimediálních souborů ze sítě. TECHNIBOX UHD S zpracuje rozlišení Ultra HD 4K při příjmu TV přes satelit i při přehrávání z externích úložišť, jako jsou USB disky, nebo NAS servery.

Přijímač navíc vylepší běžné HD programy pomocí funkce upscaling téměř až na Ultra HD 4K rozlišení. K viditelnému zlepšení dojde i u SD programů a filmů. A to ve skutečnosti znamená, že si budete moci dopřát nejlepší možnou kvalitu obrazu, bez ohledu na rozlišení původního obsahu, nebo jeho zdroj (TV signál, síťová, nebo externí úložiště či internet).

Internetové a síťové možnosti K internetu a domácí PC síti se připojíte jednoduše přes integrovaný Wi-Fi adaptér, nebo pomocí kabelu. To vám přinese spoustu dalších možností jako je přístup k aplikaci HbbTV, kterou využívá již spousta českých stanic vč. ČT, Novy a Primy a nabízí zde např. archiv programů.

Navíc můžete poslouchat internetová rádia, nebo jen během reklamy surfovat na internetu pomocí webového prohlížeče.

To ale není stále vše. Po integrování přijímače do domácí PC sítě, si můžete stáhnout některou z aplikací TechniSat pro Android, nebo iOS a přijímač jednoduše ovládat pomocí svého telefonu, nebo tabletu. Kromě funkce dálkového ovládání, můžete i zadávat časovače nahrávání přes internet (např. ze své kanceláře), nebo v domácí PC síti přehrávat na tabletu nahrané filmy.

Podporované multimediální formáty a kodeky: » Video formáty: M4V, MP4, MKV, MOV, MPG, MTS, TS, TS4, VOB, M2TS, AVI, ASF
» Video kodeky: MPEG-2, MPEG-4, MPEG-1, H.264 (bis H.264/AVC Level 4.2), H.265
» Audio: WAV, MP3, AAC, FLAC, M4A, MP2, DDAC3, AIFF
» Obraz: BMP, JPEG, GIF, PNG

Další skvělé funkce » Plug and Play (UPnP) Podpora a komunikace s dalšími UPnP zařízeními v domácí PC síti. Například přehrávání obsahu z jiného zařízení ve vaší pracovně, přímo na vaší TV.
» Aktualizace software Bezplatná aktualizace software přijímače přes satelitní družice prostřednictvím funkce TechniMatic. Možnost i aktualizace přes USB.
» Automatická instalace Po připojení k TV a do sítě stačí provést pár jednoduchých kroků, které se vám objeví na obrazovce.
» Chytré časovače Díky chytrým časovačům lze nastavit nahrávání pořadů vč. sérií (např. automaticky nahrát každý nový díl oblíbeného seriálu), nebo zapnutí, či vypnutí.
» Nejnovější standardy HDMI s 4K 50 / 60p / HDCP 2.2 / H.265/HEVC
» Elegantní design a kvalitní materiály Elegantní vzhled v čele se stylovým lesklým předním panelem v černé barvě a kovové pouzdro s decentně vyraženým logem ozdobí každý obývací pokoj, nebo prezentační místnost.
» EPG Plus Nejpropracovanější Elektronický Programový Průvode, jakého jste kdy viděli. Je nejen velmi přehledný, ale umožňuje i vyhledávání, nebo automatické nahrávání vašich oblíbených pořadů.
» TechniFamily Rodičovská kontrola dotažená k dokonalosti. Až pro 4 děti můžete nastavit individuální délku sledování TV denně, čas od kdy do kdy se mohou na TV dívat a samozřejmě zablokovat vybrané stanice a nahrávky.
» Režim ISI Zjednodušený režim pro děti a seniory. Režim umožňuje přijímač zapnout a vypnout, nastavit hlasitost, přepnout program a pár dalších základní věcí. Ovládání je tak snadné, že ho zvládne i žák první třídy.
» TimeShift Sledujete napínavou scénu a někdo zazvoní u dveří? Nevadí, stiskněte jedno tlačítko, vysílání zastavíte a až vše vyřídíte, můžete ve sledování pokračovat, přesně tam, kde jste přestali. Nebo pustíte TimeShift a do sledování s pustíte s cca 20 min zpožděním. Pak můžete přetočit všechny otravné reklamy a pořad si vychutnat bez nich.
» Nahrávání Vše nahráváte bez ztráty kvality a nahrávka obsahuje i všechny dodatečné informace, jako popis z EPG, či zvukové stopy a titulky (formát TS - Transport Stream). Navíc, i pokud nahráváte šifrované programy, nahrávka se uloží odkódovaná a to znamená, že ji můžete přímo v přijímači stříhat (nejčastěji reklamu, nebo přetažený začátek a konec), či ji přetáhnout do PC a zálohovat, nebo vypálit ca DVD. Je-li osazeno více tunerů, lze nahrávat až 2 programy i z jiné frekvence a ještě sledovat nahrávky na disku.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Obraz UHD/4K Upscaling
Zoom
Obraz v obraze
Zastavení obrazu
576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p

Připojení 1x HDMI™ (out) (4K 50/60p / HDCP 2.2)
2x USB
1x CI+
Připojení pro ext. infračervený přijímač
Ethernet 1 GBit/s (RJ-45)

Provoz/Komfort Kvalitní dálkové ovládání s dobrým dosahem a dostatečně velkými tlačítky
Ovládání pomocí aplikace CONNECT
Automatický úsporný režim a časovač vypnutí
Nahrávání bez ztráty kvality s možností editace a archivace nahrávek
Propracovaná dětská pojistka
Internetové funkcionality vč. HbbTV (červené tlačítko)
Teletext
Zobrazení hodin
Smart-Home-Client
Hlasové ovládání s Amazon Alexa (Německy)

Displej VF Displej

Internetové funkce HbbTV / Červené tlačítko
HTML 5
Webový prohlížeč

Další funkce Celková paměť programů 9999
Oblíbené seznamy

OSD jazyky čeština, angličtina, němčina, francouzština, řečtina, italština, holandština, polština, portugalština, ruština, švédština, španělština, turečtina, maďarština

Napájení Jmenovité napětí: 230 V
Frekvence: 50 Hz
Externí napáječ, DC12V/3A
LNB
Vertikální napájení: 14 V
Horizontální napájení: 18 V
LNB modulace: 22 kHz
LNB napájení: max. 400 mA
DiSEqC. 1.0 / 1.2
Single Cable Solution (SatCR): SCR1 = EN50494, SCR2 = EN50607

Síť a komunikace HTTP
IPv4
DHCP
UDP
TCP/IP
UPnP
RTP
1000Base-T
IGMP

TechniSat CONNECT Dálkové ovládání
EPG
Smart Home
MULTI PLAY

Možnosti nahrávání Nahrávání na externí HDD / USB paměť
Správa složek pro snadnou orientaci v nahrávkách
Editační a archivační funkce
Nekomprimované - bez ztráty kvality obrazu a zvuku, vč. zvukových stop a titulků
Nastavení předsazeného nahrávání a doběhu nahrávky
Pojmenování podle EPG a možnost nahrávání celých sérií
TimeShift

Tuner - příjem 2x Satelitní tuner (DVB-S2)
Satelitní rádio
Příjem UHD-TV, HD-TV, SD-TV
Unicable řešení (SatCR) SCR1 = EN50494, SCR2 = EN50607
TECHNIROUTER ready
TECHNISELECT 12 ready
DVB-IP (Multicast)

Satelitní tuner Frekvenční rozsah: 950 ... 2150 MHz
Viterbi rate: 1/2, 2/3, 3/4, 5/6, 7/8 , (automatické nastavení)
DVB-S: QPSK
DVB-S: 2 ... 45 Mbaud
DVB-S2: 8PSK-QPSK
DVB-S2: 10 ... 31 Mbaud
FEC: RS, LDPC, BCH

Prostředí Vlhkost: 10 ... 75 %
Provozní teplota (okolní): 5 ... 35 °C

Hotelový režim Omezený přístup do menu
Nastavitelná uvítací obrazovka
Uzamykatelné nastavení zvuku
Uzamčení menu
Uzamčení ovládacího panelu
Integrované LED hodiny
Možnost zvolit úvodní zdroj
Možnost zvolit úvodní kanál

Dekodér Videodekoder: MPEG-2 MP@HL/ML, H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC
Audiodekoder: MPEG-1 & MPEG-2 Layer I, II, III

Internetové funkce Podpora HTML5
Webový prohlížeč
Test rychlosti internetu
ISIO live
HbbTV / červené tlačítko
ISIO Internet

Spotřeba Stand-by - LED 0,4 W
Spotřeba energie v zapnutém stavu 17,1 W

Streamování UPnP Renderer
Živé televizní vysílání
UPnP klient
UPnP Server

Wi-Fi 5 GHz
2,4 GHz
Wi-Fi 802.11n a/b/g (2,4 GHz / 5 GHz)

OBSAH BALENÍ: TECHNIBOX UHD S
Dálkové ovládání TechniControl včetně baterií
Napájecí adaptér
Kabel HDMI
Návod k použití se záručním listem


TechniSat TECHNIBOX UHD S  doprajte si audiovizuálne zážitky až v 4K rozlíšení. s nemeckou kvalitou s lepšim obrazom  ako Technisat sa nevyraba nič. S pomocou dvojice tunerov DVB-S2 vám umožní prijímať televízne a rozhlasové vysielanie vo vysokej kvalite UDH 4K. zabudované Plug and Play (UPnP) klient a server HbbTV (červené tlačidlo)- nahrávanie na USB a NAS -  WiFi.

Fotogaléria Satelitný prijímač TECHNIBOX UHD S

Prílohy k produktu Satelitný prijímač TECHNIBOX UHD S

manual-techisat-uhd-s.pdf

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky