Eshop Satelitná technika, satelity, satelitné komplety

máme otvorené

CarPlay AS box - Android WiFi Box do auta

Cena s DPH:
259,00 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. čislo:
TVSNR-030647

Nastavte si strážneho psa.

CarPlay AS box - Android WiFi Box do auta

Bezdrotový WiFi CarPlay android box do auta ktorý premení vašu obrazovku na Androidové zariadenie - zabudovaný rýchly Qualcomm 8-jadrový procesor s 4/64 GB pamatou .

Stačí pripojit do vašeho USB vstupu  kablom a vaše auto sa následne zmeni na bezkáblový plnohodnotný Andorid Box .

Použitelné pre všetky autá ktoré maju podporu CarPlay a Android auto .

Zariadenie CUSP ma dualnu funkciu zostava povodne menu obrazovky a po prepnuti na CarPlay sa zmeni na Android system.

Zapojte CUSP AS Box  sledujte svoje obľúbené video na Youtube alebo Netflix, získajte navigáciu pomocou Google Map, Waze Map.

Môžete si tiež stiahnuť hlavné aplikácie z Google Play Store, ako sú Tiktok, Spotify, Google Assistant, Netflix , Youtube atď.

 

Vynikajúci výkon s QualComm 8-jadrovým procesorom 4GB Ram a veľkou pamatou 64GB.

 2021 Nový box CUSP CarPlay AS je len pre autá s  káblovým CarPlay. USB plug and play, môžete do auta pridať systém Android za menej ako 30 sekúnd bez demontáže pôvodného autorádia.  

Vlastnosti

1. 8-jadrový procesor Qualcomm, nízka spotreba, vysoký výkon.

2. Operačná pamäť 4G LPDDR3 + vstavané úložisko 64G EMMC Flash, veľká pamäť a veľkokapacitný úložný priestor.

3. Externé úložisko, TF karta podporuje až 128G.

4. SIM karta (štandardná verzia a prispôsobená verzia)

5. Duálny Bluetooth Master-Slave: Master Bluetooth, kompletný protokol Bluetooth mobilného telefónu, podpora pripojenia k rôznym zariadeniam Bluetooth, ako sú Bluetooth OBD, Bluetooth HID vstupné zariadenia (Bluetooth myš, Bluetooth klávesnica atď.);  poskytovanie hands-free telefónu Bluetooth, prenos hudby cez Bluetooth a ďalšie funkcie.

6. WIFI 802.11a/b/g/n/AC, podpora 2,4GHz/5GHz WIFI prenosu súčasne.

3. Funkciu(Mobile WIFI) je možné použiť ako mobilný WIFI router na poskytovanie WIFI hotspotov pre iné sieťové zariadenia.

4. Navigačný systém podporuje systémy GPS, GLONASS a Beidou.

5. Dodáva sa s podporou siete 4G, vložte SIM kartu miestneho operátora, podporuje miestne telefónne hovory a mobilnú sieť 4G.

6. Systém Android 9.0 (PIE), podpora rámca služieb GMS, poskytovanie obchodu Google Play, bezplatné sťahovanie a inštalácia softvéru. Plne otvorený systém, môžete si svoj ApplePie vyrobiť podľa ľubovôle.

 


 Bezdrotový WiFi CarPlay android box do auta ktorý premení vašu obrazovku na Androidové zariadenie - zabudovaný rýchly Qualcomm  8-jadrový  procesor s 4/64 GB pamatou . 

Fotogaléria CarPlay AS box - Android WiFi Box do auta

Satelitná technika vo všetkých mestách Slovenska

Univerzálne multimediálne rádiá
Univerzálne multimediálne rádiá
OPIERKY DO AUTA S DVD - HEADREST DVD

Multimediálne rádiá a satelitnú techniku si u nás kupujú ľudia z celého Slovenska už viac ako 17 rokov.

Je úplne jedno či hľadáte satelitnú techniku v Bratislave, alebo satelity v Žiline, prípadne satelitné prijímače Trnava. Môžete bývať v ktoromkoľvek meste (Bratislava, Trnava, Košice, Brezno, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a iné), kúpite si tu satelitnú techniku a za chvíľu ju máte doma. (anketa z ktorého mesta ste?)

Pozrite si širokú ponuku satelitných prijímačov, satelitov a satelitnej techniky. HDTV prijímače, televízory na 12V, prenosné LCD TV, satelity pre kamióny karavany a lode, multimediálne rádia s GPS a DVD prehrávačmi, skylink sety, satelitné komplety, digitálne prijímače, príslušenstvo k prijímačom, paraboly, LNB konvertory, dekódovacie karty, MMDS antény, LED panely,

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky